Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 



1. osztály

Osztályfőnök: Majoros Zoltánné

Osztálytanító: Borkóné Csernyi  Gabriella

  • Demeter Dániel
  • Demeter Xénia
  • Derecki Fanni
  • Dobos László
  • Ember Erik Krisztián
  • Farkas Krisztina
  • Káló Henrietta
  • Nyíri Krisztina
  • Ónodi Evelin
  • Rózs Patrik Géza
  • Szalóczi Gábor
  • Szlocski Márió
  • Zsigó Szilárd


2. osztály

 

Osztályfőnök: Megyesiné Fodor Beáta

Osztálytanító: Szádváriné Janyu Zsuzsanna

  • Bóka János
  • Danku Dóra
  • FArkas Krisztofer
  • Káló Dávid
  • Kovács Dávid
  • Márton Virág
  • Orgován László
  • Orgován Zsolt
  • Páter Martin
  • Pongó Katalin
  • Rózsa István Gergő
  • Szlocski Zoltán
  • Tóth Anett


3. osztály

 

Osztályfőnök: Kulcsár Szilvia

  • Csercsa Marietta
  • Demeter Melinda
  • Dicső Bence
  • Dicső Dániel
  • Kertész Vivien
  • Kósa Dóra
  • Megyesi Nóra
  • Tordai Anikó
  • Tóth Dávid


4. osztály

 

Osztályfőnök: Debreiné Mártha Ágnes

  • Balogh Martin
  • Debrei Zsófia
  • Demeter Gábor
  • Gulyás Csaba
  • Káló Krisztofer Béla
  • Káló Patrik Ottó
  • Káló Vivien
  • Kéri József
  • Lakatos Ibolya Anikó
  • Lakatos Paula
  • Lakatos Paulina
  • Lakatos Sándor Zsigmond
  • Nyíri András
  • Nyíri Rebeka
  • Orgován Zsaklin
  • Papp Fanni
  • Páter Vivien Henrietta
  • Pető Nóra
  • Vojtkó Viktória


5. osztály

 

 Osztályfőnök: Babjákné Bagu Anikó

  • Gulyás Annabella
  • Kazsuk Máté
  • Kósa Ákos
  • Kósa Balázs
  • Lakatos Erzsébet
  • Móna Balázs Szabolcs
  • Petróczi Attila
  • Szalóczi László
  • Tordai Attila
  • Tóth Nikolett


6.osztály

 

Osztályfőnök: Petróczi Edina

  • Balogh Izabella
  • Debrei Eszter
  • Dicső Dóra
  • Dobos Vivien
  • Gulyás Klaudia
  • Joó Kitti
  • Káló Dzsenifer
  • Káló Erzsébet
  • Lakatos Gergő
  • Mester Ákos
  • Móna Péter
  • Novák Gréta
  • Papp Csaba
  • Szidor Gábor
  • Tordai Nikoletta


7.osztály

 

Osztályfőnök: Czap Attila

  • Csercsa Mónika
  • Csuka Márk
  • Joó Tibor
  • Kéri Kitti
  • Kósa Ádám Béla
  • Lakatos Kitti Tímea
  • Majoros Regina
  • Megyesi Viktor Bence
  • Móna Marianna
  • Ötvös Viktória
  • Pongó Albert
  • Szalóczi Anita Éva
  • Vojtkó Nóra
  • Vojtkó Richárd


8.osztály

 

Osztályfőnök: Szádváriné Janyu Zsuzsanna

  • Farkas Zsolt
  • Gulyás Dániel
  • Káló Márió Martin
  • Kéri Zoltán
  • Kósa Tamás
  • Kovács Laura
  • Mester Juliannna
  • Mester Klaudia
  • Mihalkó Balázs Márk
  • Móna Bence
  • Onder Regina
  • Orgován Alexandra
  • Orosz László
  • Ötvös Norbert Sándor
  • Szidor Dávid